Medlov

   Pro rodinný dům v Medlově jsme zpracovali návrh interiéru obývacího pokoje, koupelny a vestavné skříně. Investorka, milá energická paní, má ráda velkorysý prostor a svěží praktický design. Snažili jsme se o návrh v souladu s jejím vkusem.
   V obývacím pokoji jsme měli za úkol využít kuchyňskou linku z původního bydlení, jídelní sestavu se židlemi, starožitnou komodu a křišťálové lustry. Pro tento soubor jsme navrhli tmavou podlahu
s dekorem dřeva v kombinaci s bílou výmalbou. Stěna za krbem bude natřena holubičí šedou, přičemž krbové těleso zůstane bílé a vystoupí tak
do prostoru. Jeho výtvarná dominance na stěně bude potvrzena horizontální vestavěnou skříní
a svislou nikou pro dřevo. Vestavěná skříňka bude vyvedena v tmavém dřevě, podobně jako konferenční stolky.
   Mimo vestavěného nábytku bude v místnosti pouze sedačka a komoda. Výtvarný detail dodá místnosti koberec a několik obrazů se sbírky investorky.
Koupelna je navržena v kombinaci světlé a tmavé šedé keramiky s dekorem betonové stěrky. Akcent v obkladu bude proveden kovovou mozaikou vedenou v horizontálně v úrovní nadpraží a potom cca 1 metr nad zemí. Specifikem bude nika v stěně mezi vanou a sprchovým koutem, která bude vybavena skrytým LED páskem pro dekorativní osvětlení ve chvílích relaxace ve vaně.
Projekt interiéru jsme zpracovali v době realizace hrubé stavby domu. V současnosti je interiér v realizaci spolu s dokončováním vnitřních prostor domu. K nastěhování by měl být připraven koncem léta roku 2013. Projekt vznikl ve spolupráci s Ivetou Kollárikovou.