Podkrovní byt Praha Smíchov


               Koncem listopadu 2012 jsme odevzdali projekt interiéru podkrovního bytu v Praze na Smíchově.
                  V intenzivní spolupráci s mladým párem investorů jsme dospěli ke vzdušnému řešení se základem v bílo-hnědé barevné kombinaci oživené pestrými doplňky.
                  Dispozičně je centrem bytu hlavní obytný prostor s jídelnou, posezením u krbu a pracovnou. Byt bude místem setkávání širokého okruhu přátel, důležitým prvkem kuchyně je proto varný ostrůvek. Paní domácí bude při přípravě jídel v centru dění, zatímco přátelé se mohou usadit u jídelního stolu nebo na sofa. Ložnice a koupelna jsou přístupné ze vstupní haly.
                 Materiálově a výtvarně návrh pracuje s vestavěným nábytkem jako nadčasovým elegantním základem bytu za použití velkých ploch v bílém lesku kombinovaných s dekorem tmavého dřeva. Celým bytem se prolíná motiv štíhlých horizontálních linií. Obývací prostor je obohacen o hru čtvercových polic v knihovnách.
Nejvýraznějším kusem vestavného nábytku je knihovna naznačující oddělení obývacího pokoje od pracovny.
                   Prostory budou doplněny barevnými akcenty – kobercem, svítidly, textilem a dekoracemi. Ložnice je dotvořena tapetou s květinovým vzorem. Interiér je v současné době v realizaci, z věčší částí dokončen  a zabydlen. Chybí několik drobností, které budou doplňovány časem.
                   Projekt vznikl ve spolupráci s Kvetkou Ovčiarikovou. Realizace firma stavba Lumines Temple v spolupráci s paní Rohanovou, nábytek firma Mado paní Věry Markové.